Klocuch Wiki
Advertisement

O mnie[]

Co zrobić żeby nie być dzbanem? Bardzo trudno jest nie być dzbanem, myślę, że nie da się całkowicie nie być dzbanem, ale trzeba starać się robić jak najmniej dzbannych rzeczy w życiu. Może być też tak, że ktoś mówi do ciebie, że jesteś dzbanem, ale ty wiesz, że nie jesteś nim. Wtedy takich dzbanów należy rozbijać.

Klocuch, Król Polskiego Youtube

Byłem tu po to, by dać napracowanka i luksji tej wiki. I przez długi czas szło mi całkiem dobrze, mimo wpadek. Czasem wbijałem, by coś edytować, czasem mnie nie było, zależnie od ilości czasu wolnego. Byłem również moderatorem treści i dyskusji, więc miałem znaczne możliwości. Nie takie, jak admin czy biurokrata, ale znaczne.

Lubiłem Klocucha, głównie przez humor i fandom zbudowany wokół niego. Obie zasługują na naszą piękną wikię.

Oglądam Klocka od siuranie w grach. Poznałem omawianego jutubera się za sprawą filmiku "Klocuch gra w CS GO ? (Counter Strike WIDEORECENZJA)" autorstwa TrolleQ. Oczywiście w znacznym stopniu do edukowałem się w starszych produkcjach, począwszy od the nomand soul - recenzja.

Trwało to wszystko od 7 kwietnia 2018 roku aż do 20 sierpnia 2020, gdy opuściłem fandom Klocucha (prawdopodobnie na zawsze). Udzielałem się na #klocuch na Wykop.pl pod nickiem Kwas_Borowy_III (konto prawdopodobnie usunąłem). W sierpniu roku, w którym szalał COVID-19 zrezygnowałem z powodu braku zainteresowania dla dalszej aktywności na Klocuch Wiki. Klocuch zwyczajnie przestał mnie interesować. Był to owocny okres w moim życiu. Sehwus.

Mój wkład[]

Najważniejsze - może i nie byłem jednym z najważniejszych edytorów, ale to ja spróbowałem odkopać Klocuch Wiki, na której jesteś, i postawić ostatecznie na nogi. Po zgarnięciu dobrych edytorów udało się. Na dole widnieją artykuły, które stworzyłem osobiście.

Autorskie artykuły (w kolejności chronologicznej):[]

Kategorie:[]

  • kategoria: Osoby Prawdziwe
  • kategoria: Youtuberzy
  • kategoria: Moje jest wygranko
  • kategoria: Szczupix
  • kategoria: Artykuły ze spoilerami

Blogi:[]

  • Zapraszanko (obecnie nie istnieje, treść wpisu widnieje w Zebranko 1)

Edycje różne

Ortografia na miarę kapturzysty

Komentarze

Wpisy na blogach i tablicach użytkowników

Galeria[]

Advertisement