Klocuch Wiki
Advertisement

O mnie

Życie jest jak nożyczki. Możesz coś równo uciąć, jak dobrze złapiesz za uchwyty...

Serwus, tu baba. Będę pisać różne rzeczy. Niektóre pokopiowałam z tego, co pisałam na upadłym już forum kapturzysci.tk lub z usuniętej klocuch.wikia.com. Przed założeniem konta na Fandomie czasem robiłam nowe hasła w Słowniku pojeć Klocucha. Szukam i gromadzę rzeczy, żebyście wy tak nie musieli... Bo jak pierwszy raz przyszłam tutaj, znajdowały się informacje sprzed 2-4 lat i troll-artykuły. A teraz każdy może przyjść na wiki i od razu dowiedzieć się więcej o co cho.

Klocuch kiedyś gdzieś powiedział, że jak mu usuną kanał, przynajmniej coś mu po tym zostanie... Ja myślę, że na to nie pozwolimy i zostanie mu znacznie więcej.

Pierwsza styczność z Klocuchem: kabaret sasiedzi i gry dzieciństwa, odcinek o doomie (w 2013 roku). Fanem Klocucha jestem dokładnie od 04.01.2018 (pojawienie się kruci gangu to tylko zbieg okoliczności, nie wiedziałam o jego istnieniu i obejrzałam bodajże dwa dni później). Byłam właścicielem discorda Kapturzyści od sierpnia do końca 2018 (aż się zbuntowali przed babskimi rządami ;) Najbardziej w Klocuchu chyba lubię to, że ze swoich "porażek" zrobił coś, co jest w nim najlepsze. Oraz to, że nie przejmuje się gadaniem ludzi i nigdy się nie poddaje. Ja tak nie umiem, ale próbuję

Mój stary kanał YT z nagraniami z winyli:

https://www.youtube.com/user/NoMoreLoundnessWar

Niestety wiele filmów mam zablokowanych z powodu praw autorskich, ale mimo wszystko zdecydowałam się powrócić, by wrzucić płyty Kombi. Zapraszam!

Mój wkład

Advertisement