Klocuch Wiki
Advertisement

Od 26.10.2020 nowa nazwa z "Frostiak12" (Frosty12) na "Arselener". W październiku 2020 miałem przerwę półroczną z powodu obowiązków i życia.

O mnie[]

Witam, na Klocuch Wiki jestem w sumie od 01.02.2016, jednak robiłem bezsensowne artykuły, pisałem również bez sensu, potem miałem 2,5-letnią przerwę i wróciłem pod koniec 2018.

Oficjalny mój start na Klocuch Wiki uznaję za datę 15.12.2018.

Dowiedziałem się o Klocuchu w 2014, trafiłem na jakiś odcinek z Hitmana 2, w zasadzie jestem fanem Klocucha od 2015, miałem przerwy, ale wróciłem do fandomu Klocucha

W 2021 planowałem odejść od Klocucha i to się okazało prawdą, jednak czasem coś obejrzę. Powodem jest to, że chcę się zająć czymś innym.

W ogóle jestem dumny, że podczas mojej nieobecności Wiki daje radę i jeszcze podziwiam Atukama za piękne obrazki.

Czasem lubię słuchać np piosenek Magika, PFK, poza Rapem lubię Justina Biebera (nie słucham za bardzo, ale lubię) i muzykę nightcore, czyli przyśpieszona i spitchowana muzyka.

Nie jestem monotematyczny.

Mój wkład na Klocuch Wiki[]

Mój wkład[]

Wkład

Najbardziej wkładałem pracy w artykuł Spis wszystkich filmików Klocucha.

W drugiej połowie 2020 na nowym koncie osiągnąłem już 1000 edycji. W nagrodę za 1000 edycji, dostałem moderatora, byłem moderatorem zawartości i dyskusji.

Artykuły które zrobiłem[]

Mój kanał na YouTube[]

Mam kanał na YouTube pod tą samą nazwą.

Podziękowania i koniec opisu :)[]

Dziękuję Kyarunie, MasprintowiPL (który odszedł), Matowi, Sybionowi, Amadeo i innym w fandomie Klocucha i nie tylko :) Cieszę się, że dowiedziałem się o nich i Pozdrawiam Serdecznie

To koniec opisu i na koniec Pozdrawiam wszystkich :) Jakby ktoś miał pytania do mnie, to śmiało pytajcie :)

Advertisement